Rezultati školskog županijskog natjecanja iz povijesti za Istarsku županiju

11. ožujka, 2019. u kategoriji Novosti

Dana 8. ožujka 2019. u TSŠ -SMSI Leonardo da Vinci Buje – Buie održano županijsko natjecanje iz povijesti u šk. godini 2018./2019.Rezultati po kategorijama:

VII. razred osnovne škole

1. Emil Sušanj,  OŠ Marije i Line Umag,  mentor Lidija Lešić, 2. Marija Liščuk, OŠ Centar Pula, mentor Borka Sladonja, 3. Iva Matošević, OŠ Finida Poreč, mentor Maurizio Zennaro

VIII. razred osnovne škole

1. Petar Pereša, OŠ Veli Vrh Pula, mentor Igor Jovanović, 2. Erin Pamić, OŠ Vladimira Nazora Potpićan, mentor Dalibor Švić, 3. Nensi Macuka, OŠ Vladimira Nazora Pazin, mentor Mila Anzur

I. razred srednje škole

1. Nicole Martinović, Pazinski kolegij – Klasična gimnazija s pravom javnosti, mentor Danijel Bogešić, 2. Lorenzo Palman, GSŠ Jurja Dobrile Pazin, mentor Barbara Širol, voditelj Igor Dobrić, 3. Paolo Bilić, SŠ Mate Balote Poreč, mentor Vladimir Torbica

II. razred srednje škole

1. Marija Lalović, SŠ Mate Blažine Labin, mentor Sanja Gregorinić Tumić, 2. Gregor Flego, Gimnazija Pula, mentor Marija Komparić, 3. Luka Brajković. SŠ Mate Balote Poreč, mentor Ivan Žagar, voditelj Sanja Banko Sirotić, 3. Leo Kojčinović, SŠ Vkadimira Gortana Buje, mentor Aljoša Sirotić

III. razred srednje škole

1. Nina Savić, SŠ Mate Blažine Labin, mentor Sanja Gregorinić Tumić, 2. Rafael Santaleza, SŠ Mate Blažine Labin, mentor Dijana Muškardin, 3. Matija Jurman, Pazinski kolegij – Klasična gimnazija s pravom javnosti, mentor Sandra Sloković, voditelj Danijel Bogešić

IV. razred srednje škole

1. Lovre Labura, SŠ Mate Balote Poreč, mentor Vladimir Torbica, 2. Antonio Ivančić, SŠ Mate Balote Poreč, mentor Vladimir Torbica, 3. Anton Kazalac, SŠ Vladimira Gortana Buje, mentor Aljoša Sirotić

Samostalni istraživački radovi

1. Lea Budaković i Leona Šumberac, SŠ Mate Blažine Labin, mentor Dijana Muškardin, 2. Anja Bakić i Anamarija Bukovnik, Gimnazija Pula, mentor Željko Šek, voditelj Marija Komparić, 3. Andrea Jakus i Mateo Mofardin, SŠ Zvane Črnje Rovinj, mentor Mira Butigan Tomić